Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) LordX

LordX
(veterán)

Én pont azt szeretem a 173P-mben, hogy nagyon vékony a káva, erre ezek meg..

(#2) rudi válasza LordX (#1) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Attól, hogy szereted, még nem biztos hogy jó is neked. Ahhoz kétség nem fér, hogy homogén környezetben jobban oda tudsz figyelni a kijelzőre.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) orbano válasza rudi (#2) üzenetére

orbano
(félisten)

Igen, ez hagyományos irodai környezetben nagyon jó lehet. De sokkal jobb hatása van, ha a monitorról felnézve, valami kellemes látvány fogad: kilátás, egy szép tájkép, csendélet, stb, ezek ugyanis jó hatással vannak a koncentrációképességre, mert szükség esetén segítenek kicsit kikapcsolni az agyad azzal, hogy elmerendesz a látványban. Nekem erre szolgált anno. a velem szemben ülő kolléganőm, a maga lenge öltözetében :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Eperfa válasza orbano (#3) üzenetére

Eperfa
(tag)

irodába a legutolsó ötlete legyen bárkinek is fekete hátteret tennia monitora mögé, a fekete háttér-világító monitor ellentét sokkal jobban fárasztja a szemet. ezt csak a prof grafikai munkánál lehet. egyébként irodába kevés értelmét látom, nem hinném h egy irodai munkás elsődleges feladata h le se merje venni a szemét a képernyőről (pl h a jegyzeteire nézzen a falon :)) )

(#5) prezi

prezi
(csendes tag)

Remek, végre elférnek a post-it-jeim a jelszavakkal :DDD

(#6) orbano válasza prezi (#5) üzenetére

orbano
(félisten)

:C

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) macilaci78 válasza prezi (#5) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

:DDD Autómata beléptetés?

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#8) zsiga667

zsiga667
(addikt)

Ha lenne valami fényforrás a monitor oldalában ami megvilágítja azt a fekete lapot, tökéletes lenne. :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.