Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VargaI

    senior tag

    :C jó kis notebook, és a súlya sem vészes tényleg, arra lennék kíváncsi, hogy a hűtést hogyan oldották meg, lehet, hogy nvidanak sikerült jól belőni a 90 nm-es technológiát?(fogyasztás,melegedés) mondjuk egy 7900GT(X)-n sincsen két slotos hűtés :) (az egy más kérdés, hogy hangos mint az álat :DDD), viszont ami még mindig kevés az az üzemidő , max 2 óra :(, ebből kiindulva azért reménykedem, hogy egy 6600 Go szintű talán 7300-as vagy 7400-as + egy egymagos proci (mondjuk mt turion64 :DDD - bár abból állítólag a kétmagos sem fogyaszt többet :) ) már elmehet 3-4 órát, és még könnyebb is lehet akár 3 kg-nál, az már egész jó lenne

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

  • VargaI

    senior tag

    válasz Dufresne #3 üzenetére

    de ez nem is arra készült, hanem arra, hogy lehessen vele gond nélkül játszani, meg még hordozható is, ami mondjuk egy asztali gépről nem mondható el :), és azért valjuk, be, hogy egy ilyen konfig, asztali gépben, kb 2-300e körül van+még egy használható botebook megint 2-300e Ft - ez a kettőt ötvözi meg még olcsóbb is, szerintem egy sokat játszó embernek megfelel + még hordozható is, egyértelműen nem hardcore gamerek-nek készült, de azoknak nem hinném, hogy 2-300e Ft körüli gépük van, mert egy jó TFT monitor kerül 200e Ft-ba kb, ami már játékra is megfelel, a gépről meg már ne is beszéljünk :)

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

  • VargaI

    senior tag

    válasz LordX #7 üzenetére

    na jó :), de hardcore gamerek-ről volt szó :P, nekem persze, hogy elég lenne egy 178/178-as látószögű 17''-os 8-12 ms körüli DVI-s moncsi, de egy hardcore gamernek nem hinném :) bár azoknak lehet, hogy inkább 1-2 ms-es TN panelos kell :DDD, amúgy hol tartanak MVA PVA, S-IPS válaszidőben?(8-12 ms körülire emlékszem)

    affene igazad van:
    SyncMaster 970P 149 875 Ft
    éppen belefért :U

    [Szerkesztve]

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

  • VargaI

    senior tag

    válasz #72042496 #10 üzenetére

    jól van na :P, de mar javítottam a hsz-omat ;), de nálam pl a TN panel nem játszik, kis látószögek, fakó színek :(, viszont miután elolvastam itt a PH hírtelenjében a gyors 19''-os TFT-s tesztet, egyértelműen a SyncMaster 970P 149 875 Ft lett a befutó, csak sajna nekem még mindig sok :O

    viszont, mint már írtam feljebb, az ilyen notik szerintem azért kellenek, hogy ezekután egy középkategóriás VGA-val ellátott egy vinyós (mondjuk egy perpendicular - merőleg rögzítési technológiát alkalmazó ;) - 120-as 160-as :) ) összeállítás már 3-4 órát elmenjen, az meg már teljesen korrekt szerintem és akár 2-2,5 kg-ba is beleférhet

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Új hozzászólás Aktív témák