Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raszputyin

    senior tag

    válasz Nedudgi #19 üzenetére

    szvsz irodában jórészt a közép- és nagyvállalatok munkatársai dolgoznak, az ilyen cégeknél pedig filléres ügy a PC, már csak presztízsből is megveszik a business class lappereket, akár kell, akár nem.

  • Terminus_

    aktív tag

    válasz Nedudgi #19 üzenetére

    Nos én, ha csak a szűk környezetemet nézem, amiben fél év alatt vagy 8-10 új notebook tulajdonos lett, akkor azt kell mondjam egyetértek a cikk mondanivalójával. Affelé tartunk, hogy mindenkinek legyen egy saját számítógépe (értsd: családon belül is akár több hordozható gép), amit bárhova magával tud cibálni. Diákoknál az utóbbi egy évben nagyon megszaporodtak ezek a gépek, ami érthető. Tanulásra a notebook nagyságrendekkel hasznosabb: bérmikor, bárhova viheted és még konnektor sem létfontosságú. Szakdogát írni, programozni, pdf-eket nézegetni teljesen jó. És ami azt illeti az emberek zömének valóban elegendő az, amit egy celeron m-es 256 MB-os gép nyújt és mondjuk még DVD író is van benne. Ha meg nem lenne elég akkor is sokan kompromisszumképesek, mert inkább vesz egy _divatos_ notit, mint egy asztali gépet _szerintem_.

    Asztalit meg lassan majd csak a gémerek meg a professzionális felhasználók vesznek. :DDD

    Az érdekes még, hogy női ismerőseim, akik eddig elzárkóztak a számítástechnikától és maximum word-özni vagy netezni ültek a gép elé, most remegnek, hogy lehessen egy noteszük. Divat lett, ennyi.

    ui. most nézem félrekattintottam, ez nem Nedudki üzenetére akart válasz lenni. sorry.

    [Szerkesztve]

    -

Új hozzászólás Aktív témák