Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz venember83 #8 üzenetére

    Azért csinálták a képet hogy jól nézzen ki rajta. Ha én minden termék után ami képen jól néz ki és valóságban gyagyi, kapnék 1 dollárt... :U

    Én a kép helyett inkább az ''eredetileg az Epson számára készített noteszgép'' szóösszetételt találnám bíztatónak, feltéve hogy ugyanabban a minőségben gyártják és nem silányítják el gazdaságossági szempontok miatt.

  • Yaye

    őstag

    válasz atuci #25 üzenetére

    Normális használattól is törhet burkolat, sajnos. Pl a szar kijelzőzsanérok miatt, amik típustól függően idővel vagy meglazulnak, vagy megszorulnak, miáltal a terhelést a zsanér helyett a kijelzőburkolat viseli az pedig nem egészséges. Volt szerencsém mindkét fajtához. Kisebb eséseknek is szerintem azért még illene beleférni a normális használatba, mondjuk asztal magasságból.
    Szerintem a notik masszivitásának legnagyobb rákfenéje (csinos kis képzavar) a két (alsó és fölső) darabból összeállított burkolat, ami egyes modelleknél még külön első (tapipad mező) és billentyűzet szekcióra is föl van osztva, ezeket szerintem egyszerűen lehetetlen olyan stabilan egymáshoz passzítani és rögzíteni, hogy ne menjen jelentősen a merevség rovására. Szvsz az volna a tuti ha az egybegyártott tokból a billentyűzet és a tapipad kiemelése után oldalirányba ki lehetne húzni a gépek komplett belét. Így a burok maga sokkal merevebb lehetne, főleg ha fémből (vékony rozsdamentes acél, hmmm...) készülne. Subnoti méretben baromi masszív kis masinát lehetne így összehozni.

Új hozzászólás Aktív témák