Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macc

    aktív tag

    válasz twollah #3 üzenetére

    A 9650, az ugyanaz mint a 9600, csak a ket DVI kimenete kozul az egyik single-link DVI, a masik meg Dual-link DVI, magyarul meghajtja a 30'' cinema Displayt, igy nem kell a delikvensnek 150e-ert egy X800-at, vagy Ge6800 vennie a gepbe... Hacsak nem akar 2 30'' kijelzot:)

    Amugy tenyleg izlesek es pofonok, nekem meg egyszeruen a Mac jon be jobban. Teny hogy van rajta csicsa, de az ilyen csicsa nekem teccik. A Dashboard peldaul tenyleg nem egy nagy vasziszdasz, de praktikusabb a konfabulatornal, mivel nem foglal a desktopon helyet. Praktikus is tud lenni. Rendszeresen dolgozom kulfoldre, es egy gombnyomas, es ott van 4-5 tavoli varos helyi ideje. Valamint ha hirtelen at kell valtanom valutat, mertekegyseget, akkor is egy gombnyomas, es ott van a kis kisegito munkafelulet. Teny hogy potolhato de kenyelmes, idotakarekos.

    Van meg par ujitasa a Tiger-nek ami nagyon teccik: a legjobban az, hogy gyorsabb lett a rendszer(!), a doom3 az 25%-kal teljesit jobban a timedemoban. Az ablakok, a dock, a safari, mind mind gyorsultak. A spotlight durvan jo. Sokak mondjak mi a fenenek ilyen kereso, hiszen tudja mit hol tart. Valoban. Altalaban en is tudom, de amikor keresek valami szoveges infot, amit tudom hogy 1 eve irtam valakinek, de eltartana egy ideig mire megtalom, ezzel meg 2mp. A Spotlight-tal olyan dolgokat talalok meg, amit regen inkabb nem is kerestem meg. Az Automatorban csalodtam, eddig semmire nem tudtam hasznalni amire akartam. Ugy erzem ez egy nagyon 1. verzio, meg fejlodnie kell. Az otlet amugy jopofa, de nekem semmire nem volt meg jo...

    Nagyon jo lett a levelezo tovabbfejlesztett verzioja is. Praktikus, hogy a csatolt kepeket fullscreen tudod bongeszni, de ez ervenyes ha finder-bol nyitsz meg kepet arra is. Szoval sok pici aprosag is van benne, ami praktikus. Az ember nem gyozi felfedezni ezeket:)

    Na de itt az uj G5-okrol van szo:) haladnak haladnak, bar nekem a Dual 1.8 is boven eleg, pedig foglalkozom par sebessegkritikus dologgal, de akkor sem cserelnem meg le.

Új hozzászólás Aktív témák