Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Onizuka #46 üzenetére

    van olyan játék amit nem tudsz futtatni közepesnél jobb beállításokkal?
    Hát ez így nagyon laza megkötés...:)) Tudok én futtatni bármit akár 1600x1200-ban is, de játszani már nem biztos, hogy tudok vele, mert egy kicsit lecsökken olyankor az FPS...:DDD

    3000+A64
    Visszakérdezhetnék, hogy ez minek, konfigom az adataimnál.:)) Amúgy én is szemezek az A64-gyel, de egyelőre nincs lé + idő vacakolni a váltással.:DDD


    parasztvakítás
    Van benne valami, de azt ne felejtsd el, hogy a 9600XT-vel adott esetben már kompromisszumra kényszerülsz, uis épp ezzel kezdted a HSZ-ed: ugye azok a fránya közepes beállítások: van ami épp ott veszti el a lényegét!:U Példa: lehet NFSU2-zni GF2-n is - tulajok kíméljenek, no flame, csak példa:B -, de mondjuk ki kell kapcsolnod a motion blurt, mert nem bírja a karesz: teljesen más lesz a játékélmény. Hát ezért kell többszörös teljesítmény: vagy visszaveszel vmi (akár brutálisan), vagy veszel drágább/jobb VGA-t...

    Saját kettős példám: FX5200-on (64-bites verzió:O) csoffadt a PoP:SoT 800x600-ban is, én meg nagyon játszani akartam vele: lecseréltem a karit. Barátnőmnél már sajnos nem marad zs/igény lecserélni a karit: visszavettem minimumra a beállításokat, és elment (640x480). Asszem érthető voltam.:R Amúgy az NFSU2 is érdekes példa, mert ugyanez a helyzet: Bartátnőmnél is kivittem, meg itthon is. Azt hiszem nem kell bemutatnom a grafikai különbséget.:))

    (Pedig ez ''csak'' egy 9600XT, és nem tudtam fullra rakni mindent, mert röcögött: 800x600-ban toltam, ahogy te írtad, közepes beállításokkal. Azért persze azt is hozzáteszem, hogy az NFSU2 esetén tudom, hogy a procim is ludas: A64-en biztos jobb lenne!;) Mod: de mondjuk a PoP:WW 1024-ben már egyértelműen VGA-limitált nálam...:DDD)

    oszt megint le van tudva két évre mondjuk...
    Akár veled is tartanék ezzel, de ilyen hosszútávra szvsz nem jósolhatunk...:B

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák