Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz Loha #7 üzenetére

    Pontosan.

    Az idejárók döntő többsége tudja és használja is a guglit

    Ezek után érdemes elgondolkodni, hogy mennyire is van értéke az ilyen típusú híreknek. Néha komolyan azt hiszem, hogy ezért pénzt és/vagy eszközt kapnak ''odafent''.

    Arról persze már nem szól a fáma, hogy a D-link a csodálatos egyetlen más országban sem fellelhető DSL-360R modemmel robbant be kis hazánkba, ami egy merő konstrukciós hiba, és ezúton is részvétem mindenkinek, aki ilyen modemmel szenved.

    A meglepő ez a 11 év garancia, mert én még nem láttam olyan D-link soho eszközt, ami akár ennek a felét is valaha megélte volna. Ha nem változtattak gyökeresen a gyártáson és a hozzáálláson, ez a 11 év garancia anyagi csőd lesz nekik.

    Amikor belenézek egy D-link modembe/routerbe, mindig az a kényszerképzetem támad, hogy a kondenzátor olyan alkatrész, ami működés közben nagyon lehül, ezért aztán a ''megfelelő'' működés érdekében a leginkább melegedő tekercs(ek) tőszomszédságába kell rakni. Persze ez nem így van, dehát a D-link mérnökei nem csak e tekintetben látják ferdén a világot.

    Dchard

    [Szerkesztve]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák