Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz faster #22 üzenetére

    Nem tudom, mert nincs autóm. :P
    Noszóval, én a DTR létjogosultságát értem. Azt nem értem, hogy egy gyors, erős asztali gépet (amelyből lehet kicsi és könnyűt is venni) akarnak kiváltani gyors, erős, nehéz notival. Jelentős különbség van egy 2,7 és egy 3 kilós laptop között - lévén ezt magadnál hordozod, így nem mindegy a 30 deka sem. De egy 5 és egy 6 kilós gép között már nem annyira, örülsz, ha ki tudod emelni a kocsiból. :)
    Az alkalmazott technológia pedig úgy tűnik, nem éppen mobilbarát. Ergo lesz egy notid, ami a notebookokra jellemző dolgok közül lényegében egyet sem teljesít - viszont horror árú.

    Egy átlagos Dell gép 170-200 ezer forint. Max. 250-ből van egy jó konfigod.
    A subnoti lehet, hogy értelmetlen számodra, de vedd figyelembe, a laptopokat elsősorban hordozhatóságra tervezték. Ennek pedig maradéktalanul eleget tesz. :)
    (Egyébként láttam már szubnotit, és szerintem nagyon használható akár a mindennapokban is. Arra pedig, amire - elvileg - egy laptop való, tökéletes.)

    Mod2: nem, a BKV-n ne, az életveszély. De pl. egy kocsmában, ahol a haverokkal kockultok, jól jön. ;]

    Sipi

    [Szerkesztve]

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák