Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz guest #37 üzenetére

    100/166-ot is támogat a SiS 645, tehát a mostani P4-esek mellé is mehet a DDR333-as RAM. Gondolom a SiS 745-ösben sem lesz másként (de 133/166 tutira lesz).

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Barton

    senior tag

    válasz guest #37 üzenetére

    Üdv !!!

    Nem szeretek beleszólni más vitájába !

    Olyanról hallottál már guest, hogy valami nem kompatibilis valamivel ??? Én már láttam is pár ilyen problémát !!!

    Pl. ne próbálj belerakni ASUS PCI-ULTRA66C kártyát, mert nem(vagy csak nehezen) tudsz belépni
    az ECS K7S5A BIOS-ába, stb. !!!

    Sajnos nem lehet mindent mindennel kipróbálni ezért szoktak pl. memória ügyileg listát készíteni, hogy melyik modul megy tökéletesen a cuccosban !!! (Javaslom ezzel kezd a dolgot, ha még nem nézted meg! )

    Ha már akkora "menőcsávó" vagy, hogy hozzád hozzák a cuccokat belőni akkor lehetnél olyan kedves legalább regisztrálni magad. Legyen akkora szád, mint nekem !!!

    Ilyen stabil alaplapom, még soha életemben nem volt pedig, már benne vagyok a 30-as ban.Már volt, használtam, teszteltem pár mobot !!!

    Másik dolog : lehet, hogy gagyi alkatrészek vannak beépítve, de pl.az ASUS A7A266 (anno 50 rúgóért vásárolt) és egyéb ASUS lapokon, meg rakás sz@r feszültség stabilizátorok vannak, túlmelegednek és akkor instabil lesz az egész mobo !!! A másik meg a CMI csodacsip ráintegrálva az ASUS alaplapokra, NEM MIDI kompatibilis !!!
    Jelzem az ECS K7S5A alaplapra integrált hangketyere MIDI része totál jól megy. YAMAHA PSR D1-et használok !!!
    Ki is cserélték adtak helyette egy olyat amelyiken nincs integrálva (ugyanazért a pénzért !!! Errrrr...., TP-Comp, Pécs).
    Kérdem én, miért sz@r annyira a cucc, ha már idézőjelbe márkás cucc is úgy sz@r ahogy van 3 év garanciával és aszonták tök jó !!! Na szóval 1/2 pénzért adják az ECS K7S5A-t. Fikázod úgy, hogy fing*d sincs róla mi a probléma. Marha ügyes csákó vagy !!!

    Ha már utána olvastál a dolognak akkor te is tudod, hogy az AMD is benne ebben az ellenállás buliban !!! Ilyenek vannak és sajnos lesznek is.

    Mr. Athlon is aki ebben a témában eléggé otthon van, Ő ezeket a mobokat szeretni, minden hibájával !!!

    Uff ...

  • udvari

    tag

    válasz guest #37 üzenetére

    ehe vagy úgy nem hozod hozzám mert te vagy a mester hiszen hozzád viszik.

    de ugyi azért nem baj ha a ks75a tulajokat nem zúdítom csőstöl a nyakadba :))

    persze ha te mán belőtted azt ennyire futotta azt is megértem :DD

    Kellemes ünnepeket :D

Aktív témák