Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBOTER

    addikt

    válasz Sgr_A #7 üzenetére

    "Az ipadok kijelzője sem amoled mégis jók"

    Mint hardcore iPad user (1,3, Pro(k), Air), ezt azért árnyalnám. Amikor az első iPad Promat megvettem és első este az ágyban elővettem "tartalmat fogyasztani", azért elgondolkodtam, hogy mi a retkes lóf...ért adtam ki közel 400 ezret.

    Most S7+ van, érzem a szoftveres hátrányokat (párszor előnyöket). De a képernyő... egyszerűen más világ.

    Oké, az aktuális iPad Pro már jobb a korábbi modelleknél képernyő tekintetében.

  • ROBOTER

    addikt

    válasz Somatom #9 üzenetére

    Például hogy szub-amatőr szinten zenélgetek a saját szórakoztatásomra (gyerekkorom, '80-as évek elektronikus zenéinek feldolgozása), és a zenei szoftverek választéka (és néha minősége) úgy a tizede, kezdjük az apple-nél ingyenes garagebanddel.

    A másik állandó tapasztalat, az értesítési rendszer. Gmail asztali/mobil verzió, messenger és facebook aszali/mobil verziók, outlook asztali/mobil verziók összhangja. Ha elolvasok egy gmail levelet (bármilyen felületen), az iOS-en eltűnik az értesítés, mert olvasottá válik. Androidon is eltűnik.... vagy nem, vagy felhozza 3-szor egymás után új értesítésként 2 napig random. Akkor is, ha azon olvasom el, amin az értesítés jött. Minden androidos telefonomon, tabletemen, minden környezetben ugyanazok a (nem állandó) hibajelenségek gmail, outlook, messenger alatt éveken keresztül, sok oprendszer verzió alatt. Apple környezetben mint a vaj. Az ilyeneket nehezen érti meg az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák