Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boxi88

    őstag

    válasz audi100td #30 üzenetére

    Már bocsi, hogy beleszólok, de már nagyon unalmas minden témában a te hisztidet olvasni... m*nstruálsz vagy mi van veled??? Neked minden sz@r! Neked semmi nem tetszik... Te egyedül ezt a 2 sz@rt favorizálod ami neked van "Lenovo ThinkPad X200s (7470-CTO), IBM ThinkPad T20 (2647-4DG)"... az fáj, hogy nem olvashatsz róluk és hogy nem tudod agyonra dicsérni őket? Vagy mi bajod van, de komolyan? Egy teszt, egy cikk, egy PH!TV adás sem tetszik, mert nem a te "csodakészüléked" van benne... és ezt mindenhol le is írod!

    Oké, mindenki olvasta már, mindenki felfogta, hogy a te kis cuccaid a "jók"...

    Csak azt nem értem, hogy ha azokat akarod reklámozni, miért nem írsz egy tesztet, cikket vagy bármit, és miért nem ott villogsz velük, miért kell az összes témát teleszemetelned?!

    Amúgy nekem az Acer és Msi "hulladék"-jai sokkal jobban tetszenek, mert ők legalább ki tudnak találni új dolgokat maguktól és egyre jobb gépeket gyártanak!

    Előre is elnézést attól akinek bántottam a nézeteit és elnézést a moderátoroktól, de meg lehet nézni, hogy mindenhol teleoffol és az oldal tartalmát szidja! Csak azt nem tudom, akkor minek látogat az oldalra, ha nem tetszik neki...

    [ Szerkesztve ]

  • HaZse

    őstag

    válasz audi100td #30 üzenetére

    Egyetértek veled.

    Nemigazán lehet olvasni olyan notikról, ami üzleti célra megfelelő. Mindenhol a VGA-t és a procit emlegetik.

    Pl. A Dell Vostro V130-ról sem írtok, pedig gyönyörű egy darab és az ára se rettenetes.

    Azért a 720p-s kamera helyett is írhattátok volna, hogy 1.3Megapixeles, de az lehet, hogy az nem olyan jól hangzik. :D

    A pendrive-s kártyaolvasó az tetszik.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák