Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonye

    senior tag

    Tegnap vettem wayteq 70 dci-t!

    Ph-s címmel: Vétek venni egy ilyet!

    Hááát. Csak azért írom, mert sok fórumozó aki venne.

    Összehasonlításként nekem egy Samsung P1000 is van.

    Na akkor nézzük:
    Hardver gyors lenne.
    Érintőt nem értem, lehet, hogy a gyári fólia miatt, de nagyon pontatlan a kijelző érintés.
    Elég határozottan kell nyomkorászni, amitől összességében a használat egy idő után kellemetlen.
    sok esetben rányomtam pl egy ikonra és semmi reakció nem történt.
    Hű de jó, mert elfordul... Ja ha kivárod azt a 2-4 mp-t még méltóztatik észrevenni, hogy jaaj most fekszek...
    Több proci beállítás mód van azzal is szórakoztam. Neke maz az érzésem, mintha alvásből nem ébredne rendesen és ezért nem lehet nyomorászni stb. Aztán észreveszi magát, hogy jajj nyomkodnak, meló van...

    Böngészés is elég macera. Gyors lenne elvileg a hardver alapján, de mégse.. Ikonra rányomok 2 mp semmi, aztán elindul. Na nee, így az 1Ghz-s Samsungom is gyorsabb.
    A hardverapróba meg belépni, hát felejtős, mert ezerrel felnagyítom, rányomok a belépésre és akkor is valami másra nyom rá az ember. Ettől kicsit ideges vagyok Összehasonlításképp a gorilla glas üveges Samsungon, ha mikoméretű is a belépés gomb, rányomok akkor is oda lép ahova kell.

    Aztán nézzük a kialakítást:
    Receg ropog az egész tábla. Gyerek kezébe nem adnám, mert kinyírná 2 perc alatt. Így nagyon vigyázni kell rá. A kijelző olyan, mintha le akarna válni a körülötte lévő műanyag gumis hatású peremtől. Ki is áll, sőt bal sarkon már olyan, hogy 1 hét alatt oda gyűlne a kosz tuti. Na akkor védőfólia? Persze, hogy nem, mert az érintés még rosszabb lesz.
    Méretben teljesen jó lenne, de a hangszóró elhelyezés is idétlen, ráadásul halk és torz. Talán jobb lett volna bele se rakni.
    gombok: Na ez nagyon durva. A bekapcs olyan kicsi, hogy nehéz nyomkodni. A hangerő gombokat meg nem lehet normálisan nyomkodni, mert azok is kicsik és keményen kell nyomkodni.

    Töltés, csatlakozók:
    Lengyel piac stílus. Mintha valami gagyipiacon vettem volna óccó töltőt. A csatlakozó könnyen szétcsúszik.
    Az OTG-t meg úgy kell beleerőszakolni, ráadásul pont fordítva megy bele, mint a csatin a rajz mutatja. Nem merném kevés fényél ki-be dugdosni. Persze nagyon jó, hogy van OTG kábelre lehetőség, mert a márkás cégek meg szemét módon ezt spórolják le.
    Fejhali csatlakozót még be nem dugtam nem hittel el, hogy az tényleg az, mert olyan gagyi.

    Csalódás a köbön. És ezután a lassabb, és emiatt csereérett Galaxy TAB-om nyomkodva azt mondtam, hogy akkor inkább a lassabb, de stabil Samsung.

    A kedvenc kínai gyártást mutató feliratom a TF kártya, ami ugye SD foglalat. Én bele se merek tenni kártyát. És nem a kínai dolgokkal van bajom! Az android TV kütyük kidolgozása sokkal minőségibb kivitel!

    Összességében? Gyenge olcsó kínai áru. Sajnálom, mert tesztben dicsérik, de a valóságban fuuuj.

    Olyan, minta a tervezők Trabant kaszniba raktak volna Opel motort. :DD

    Első tabnak ajánlom, mert utána minden jobban fog tetszeni, illetve zúzós gyereknek utcai, mindenes tabletnek jó, de semmiképp nem érdemes vigyázni rá. Sőt kíváncsi lennék, mit bír hosszú és gyötört használattal, farzsebben hordva stb..

    alternatíva felé nézek:
    Vagy Prestigio de inkább ráfizetek és egy Tab 2-t veszek, még ha gyengébb is a proci.
    A 2 éves p1000-be ha lehetne RAM cserét csinálni nem is érdekelne a dolog.

    1 furcsaság még: Kínai gyártó, kínai tab, de van rá már 4.2.2-is.
    Samsung meg a márkás gyártók magasan sza@rnak a pofánkba, mert nem adnak ki frissítést.
    Ígérték a tabomhoz, hogy lesz frissítés. Lett :)) 2.2.1-ről 2.2.2-re és ez 2 éve volt azóta csönd. Most csoda, hogy rootolják, főzött romokkal pakolják tele a cuccokat?

Új hozzászólás Aktív témák