Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz hito #3 üzenetére

    egy valamit azért tisztázzunk: hibáztam, hogy az illusztrációként használt képen (mely egyébként ma is elérhető a neten, és nem tőlünk) nem töröltem ki a személyes adatokat (persze ezt a szerző is megtehette volna, amikor feltöltötte)
    a hírben viszont a hivatal állásfoglalása olvasható, valamint egy szakjogász véleménye
    én ezt csak idéztem, amennyiben az érintett ezt hamisnak tartja, akkor a hivatalhoz (AJBH), illetve az AJBH állásfoglalását értelmező jogászhoz kell fordulnia

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • janeszgol

    félisten

    válasz hito #3 üzenetére

    Pontosan! Én is a mai napig csak csodálkozom, amikor a T-Systemsszes cikkben is hibásan leírt cégkapcsolódást a fórumban is megvédte, majd két fórumozó általi helyre igazítást is lepöckölve ("kit érdekel, egyformák) elég nagy lazaságot hagyott maga után a cikkíró.
    Olyan pert lehet a nyakába akasztani, hogy csak na. Ez hitelrontás, ami bűncselekmény.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Zolik

    senior tag

    válasz hito #3 üzenetére

    Úr Isten.. komolyan nem hiszem el, hogy ennyire unatkozol és ennyire nincs jobb dolgod mint jelentgetni meg ilyeneket figyelni! De nincs mit csodálkozni az önkéntes házmesterek országában mikor mindenki mindenkit feljelent ha kell ha nem. Megdöbbentél?! Basszus! Én tudod min döbbentem meg? Hogy pl ebola járvány miatt nemzetközi figyelmeztetést adtak ki, te meg ilyenen nyivákolsz mint egy hisztis sértett kisgyerek mint Cartman a south parkban mikor valami nem tetszett neki. Lehet hogy igazad van de komolyan kérdezem, ez most a legnagyobb gondod a világon? A kamu fidesz troll FB profilokat lopott képekkel miért nem jelentgeted ilyen buzgón??? Téged pont nem érdekel az igazság csak akartál magadnak egy kis ismeretséget és még fenyegetést is bele szőttél szépen a leveledbe. Szívből gratulálok, kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben hogy egy neten talált képet kiraknak egy portálra!

    A szerzőnek meg üzenem, hogy ne foglalkozzon ezzel, semmi rosszat nem tett, én a helyében még válaszra se méltattam volna ezt a fenyegetőző hangvételes üzenetet.

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Agony

    aktív tag

    válasz hito #3 üzenetére

    Igen, hatalmas horderejű cikkről volt szó, amiért érdemes volt leállni keménykedni és helyreigazítást követelni.

    Senki se a hibát vitatta, hanem annak a súlyát. De örömmel látom, hogy szerencsére nem egy fórumozóban buzog még fel a nagyháziúr virtus, ha pillanatnyi lehetőség mutatkozik az igazságérzetének kiélésre. De nincs is ezen mit csodálkozni, Magyarországon vagyunk. Csak így tovább elvtársak! ;] :U

    Start with a whisper, end with a scream!

  • akaido

    addikt

    válasz hito #3 üzenetére

    :K
    [link] "A Politico cikke szerint az Európai Bíróság 2018.08.08. keddi döntése értelmében az internetezők akkor sem publikálhatnak újra egy fotót, ha az máshol szabadon hozzáférhető volt, minden esetben a fotós engedélyét kell kérni a közléshez.

    A bíróságnak azért kellett mérlegelnie az újraközlés jogi kereteit, mert egy fotós kártérítési pert indított egy német iskola ellen, amelytől 400 eurót követelt. A német középiskola egyik diákja egy iskolai projekthez letöltött egy egyébként jogtiszta, a honlapról szabadon felhasználható fotót egy utazási iroda honlapjáról. A fényképet később az iskola honlapján is közölték.
    A fotós azzal érvelt, hogy az iskola megsértette szerzői jogait, mivel csak az utazási irodának engedélyezte a kép használatát. Az Európai Bíróság helyt adott a kérésnek és ítélete szerint az iskolának az EU szerzői jogokra vonatkozó irányelve alapján a kép közlése előtt a készítő hozzájárulását kellett volna kérnie."

    Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Új hozzászólás Aktív témák