Keresés

Hirdetés

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz flexxx2 #4 üzenetére

    A Stranger Things egy üdítő kivétel, nem pedig "átlag netflix sorozat". Nekem is az a véleményem, hogy elég ritkán talál be a cég, még nagyköltségvetésű darabokkal is. Azonban magyar specifikus sorozatnak szerintem felesleges plusz költség lenne egy barátok közt szerű valami. Külföldön miért néznék, itthon meg a Netflixnek egyelőre nem olyan a célközönsége, hogy ilyesmire lenne igénye. Magyar hely/közeg témában szerintem még mindig egy Moszkva tér vagy Kontroll szerű sorozatnak lehetne nézettsége. Ráadásul ilyesmi setting illene a minőségibb netflix sorozatok sorába.

    Mindenesetre a Witcher sorozatra azt mondták, hogy kelet-európában lesz forgatva, szóval előfordulhat, hogy néha nálunk is tiszteletét teszi, nem csak a lengyeleknél. Ez is valami. :DDD

    (#11) Bird: Hát. Szerintem nem hamar. :DDD Nem hiszem, hogy kiemelt pozícióban lenne az ország. Ráadásul még azokat sem érték el maradéktalanul itthon, akiknek nem számít a felirat vagy szinkron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák