Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Normen1976

    csendes tag

    válasz b. #34 üzenetére

    Én is használom kb. 1,5 éve. Rendkívül strapabíró, elnyűhetetlen. Gyakran tekeredik a szék kerekeire a vezeték, mert elég hosszú, átgurulok rajta nap mint nap sajnos, de meg sem kottyan neki. A füles nagyon kényelmes, vászonpárnás amik levehetőek, kimoshatóak. A legjobb fülesem ami eddig volt, nagyon szépek a hangjai, a mélyek is elég jók. A 7.1 virtuális nem sokat ér, bár jobb volt mint amire számítottam, de nálam elég határozott alapzaj (sistergés, susutorgás) hallható ha használom. Az irányok elég jól beazonosíthatóak ha lőnek, de valahogy mű és fura a hangzás. Nem tudtam megszokni. Külön hangkártyám van, így inkábba azon használom 2.0-ban. Brutál hangja van ha felcsavarom. A mikrofonja szépen, tisztán szól. Amikor váltotta, az ismerőseim nem ismerték meg a hangomat, jobban és tisztábban szólt mint az előző fülesemnél. Nem rossz füles, de ha most vennék... magasabb kategóriából választanék. Evés közben jön meg az étvágy, de aki eddig csak pár ezer forintos füleseket próbált, annak érezhető lesz a különbség egy Logitech G430-ra áttérve. Az ára a minőségéhez képest nagyon reális szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák