Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz .LnB #55 üzenetére

    Nekem az nem világos,hogy te 2 céget látsz ez mögött,Én még sok millió embert,aki nem akar cserélni kártyát a VR miatt.
    Egyértelműen egy olyan megoldás,ami segíti a régebbi kártyatulajokat is megfelelő VR élményhez jutni.Ettől sem neked,sem egy AMD gcn tulajnak nem lassul a VR teljesítmény,sőt a régebbi architektúrára épülő radeonok is nyernek vele.Ha jól tudom pont az AMD teszi sorra legacy státuszba a még viszonylag jó teljesítményt nyújtó régebbi kártyáit.
    Azon senki nem aggódik.
    Tehát igen ez egy korrekt cikk volt,esetleg tovább is lehetne látni a pfúj NV dolgon sok embernél.
    A fejlesztők egy kis plusz munkával szélesebb piacot tudnak lefedni,ha pénzt akarnak keresni.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz 5ent1nel #63 üzenetére

    Hát ez azért költői kérdés . Inkább megfordítanám, ezt a dolgot, megéri e kihagyni ezt a plusz munkát és a piac legnagyobb részét semmibe venni., ráadásul ez segítség lehet egy két régebbi, de még bika vörös kártyának is, ami így már akár több is lehet, mint a piac csupán zöld része.A válasz evidens.

    LnB (#64):Én is túl vagyok szerencsére ezen a vörös zöld dolgon, nem is pont neked szólt igazából. :) :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák