Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Két fontosabb újítással megjelent az iOS 17.5

    ma Az EU-ban webről is telepíthetők ezzel appok, illetve bővül a nyomkövetőkre való figyelmeztető rendszer.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz #72042496 #10 üzenetére

    Fogalmam sincs, hogy mikor használtam utoljára abban a gépben a DVD írót. Írásra az elmúlt 5-6 évben talán vagy kétszer-háromszor, de olvasásra se sokkal többször... Windows telepítéskor szokott előjönni, mert eddig még egyszer sem vitt rá a lélek boot pen drive készítésére. Nem kell, de a gépben van (ez a konkrét modell) már majdnem 10 éve. Azt hiszem akkor vettem, amikor először nem volt PATA az alaplapomon.

    A reinstall meg nagyon vicces, talán 2010 körüli az utolsó (Win 7) telepítésem. Pedig azóta gyakorlatilag a komplett gép (alaplap, processzor, RAM, táp - Core2 E8400, ASUS P5E DDR2-vel) tönkrement egy villámcsapás utáni túláram miatt. Lett belőle egy Z87-es AsRock lap egy G3220-szal (a biztosító ennyit állt) meg DDR3-mal. Legnagyobb megdöbbenésemre teljesen frankón ment az új gép a régi installal, akkor meg a franc se fog szarakodni vele :DDD. Mondjuk már vagy 2 hónapja vettem egy 250-es Samu 850 EVO-t (egy kb. 7 éves Mushkin SSD-t fog váltani, még SandForce vezérlős és SATA2-es :Y), ha nem lennék tök lusta, akkor arra már felinstalláltam volna egy új rendszert.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák