Hir​det​és

2017. november 23., csütörtök

(#1) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Na, 450 W-os tápegység Gold minősítéssel? Sarkaiból fordul ki ez a világ. ;] Tetszik. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#2) Ispy

Ispy
(PH! addikt)

És akkor ez most nem világít? Csalódott vagyok....

:DDD

"Semmi sem tesz boldogabbá, mint az, ha az egész napom a számítógépem egy olyan feladat automatikus elvégzésének programozásával tölthetem, amit amúgy kézzel 10 másodperc alatt megcsinálhatnék."

(#3) Chepany

Chepany
(őstag)

Döbbenettel és mosolyogva látom, hogy a BitFenixnek még nem ment el az esze. Respect nekik! :R

(#4) sanchezsa válasza macilaci78 (#1) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Már csak kérdés mennyivel olcsóbb mint a nagyobb társai...

(#5) Pete55555

Pete55555
(PH! addikt)

Pofás tápok ezek, szerencsére a teljesítmény sem 600 wattól indul. Kábelezés is jó, kíváncsi vagyok a belet ki gyártja.

Eladó LGA 1150/1151 lefogató keret/backplate: http://tinyurl.hu/CFBl/ ....Szeretem leracsniztatni...

(#6) Adeee80 válasza Pete55555 (#5) üzenetére

Adeee80
(újonc)

A belsője a CWT GPS platformjára épül. Pl Thermaltake Smart DPS G széria is. Azokra 7 év garanciát vállaltak, szóval ez sem lehet rossz,

(#7) bteebi válasza macilaci78 (#1) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Jó is az, meg az ára se vészes, de igazán tehettek volna rá 8 SATA csatlakozót... :U Ettől függetlenül nagyon tetszetős, bár amúgy bénán néz ki :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) Balika911 válasza bteebi (#7) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

8 SATA; neked tényleg nem elég a 6 darab egy asztali gépben? :Y

(#9) bteebi válasza Balika911 (#8) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Határeset :DDD. Ha lesz NAS-om, akkor mondjuk elég lenne. SSD, DVD író (mondjuk minek...), meg a HDD-k. Kijön az ;). Egy M.2-es SSD-vel még egyszerűbb lenne a helyzet.

(#10) Balika911 válasza bteebi (#9) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Na szép, az ODD már eszembe se jutott, pedig próbáltam átgondolni, mi mehet SATA-ról. :D

NAS jó dolog. Nekem sincs, de a jövő évi listán már szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#11) bteebi válasza Balika911 (#10) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Fogalmam sincs, hogy mikor használtam utoljára abban a gépben a DVD írót. Írásra az elmúlt 5-6 évben talán vagy kétszer-háromszor, de olvasásra se sokkal többször... Windows telepítéskor szokott előjönni, mert eddig még egyszer sem vitt rá a lélek boot pen drive készítésére. Nem kell, de a gépben van (ez a konkrét modell) már majdnem 10 éve. Azt hiszem akkor vettem, amikor először nem volt PATA az alaplapomon.

A reinstall meg nagyon vicces, talán 2010 körüli az utolsó (Win 7) telepítésem. Pedig azóta gyakorlatilag a komplett gép (alaplap, processzor, RAM, táp - Core2 E8400, ASUS P5E DDR2-vel) tönkrement egy villámcsapás utáni túláram miatt. Lett belőle egy Z87-es AsRock lap egy G3220-szal (a biztosító ennyit állt) meg DDR3-mal. Legnagyobb megdöbbenésemre teljesen frankón ment az új gép a régi installal, akkor meg a franc se fog szarakodni vele :DDD. Mondjuk már vagy 2 hónapja vettem egy 250-es Samu 850 EVO-t (egy kb. 7 éves Mushkin SSD-t fog váltani, még SandForce vezérlős és SATA2-es :Y), ha nem lennék tök lusta, akkor arra már felinstalláltam volna egy új rendszert.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.