Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomeef

    őstag

    válasz EkSYS #35 üzenetére

    Ez a gond, hogy csak elképzeled:), én lassan 5 éve tolom notebookal, előtte 10 évig volt asztali gépem. A lapos alatt van egy hűtőpad, az alatt egy méretre vágott plexi lap. Az egérpad alá szintén van vágva egy plexi lap, plusz van egy logi wire billentyűzet az ölben. A gép mellettem van, vagy az asztalnál, vagy pl ha tanulok leülök az ágy mellé stb., a lényeg hogy nem egy székben kell görnyedni, jó lesz az az ép gerinc még 30-40 év mulva :C.
    Tény hogy nem játszom már annyit mint tizenévesen (25 vagyok), és ha 0-24ben csak játszanék akkor arra természetesen vennék egy asztali gépet. De mivel sokat dolgozom a gépen, emelett netezni és filmet nézni tökéletes lehet.
    Meg van a varázsa mind2-nek, annak a legjobb aki megengedhet magának egy csúcs pc-t és egy csúcs notit egyaránt :))
    Mindenesetre aki nem próbálta az nem próbálja ki a notis életmódot és ha azután is ilyen pesszimista lesz fejet hajtok :R

    (#43) peterszky: Majd nyáron találkozni fogsz vele ha nem előbb :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

Új hozzászólás Aktív témák