Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Szakiii #584 üzenetére

    vicc vagy nem vicc, a tapasztalatok alapján én is így gondolom, mert a múltban töbször megtörtént már. Egyszerre használok mac os laptopot, win pc-t, droidos telefont, és iphone-t. persze ez csak átmeneti, pár hónapig van ez, aztán letisztul. Valamennyire kocka vagyok, ezért szeretek mindent kipróbálni, de azt leszámítva, amikor behozták a buzis, flat ios 7-et ocsmány külsővel és temérdek grafikai buggal, minden esetben pár hónap után visszaváltottam, mert szimplán megbízhatóbbnak mutatkozott az ios. Persze ez teljesen egyéni továbba is, csak azt próbálom elmagyarázni, hogy ha valaki rendszeresen ezt tapasztalja, akkor értelemszerű, hogy úgy vélekedik, hogy igen, ha az Apple kihozza, az vélhetően jobb lesz. Mondjuk úgy, hogy tippmixen erre tenne, ha muszáj lenne. Szerintem ez a gondolkodás nem vicc, meg hülyeség, hanem a korábbi tapasztalatok alapján kialakult vélemény. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák