Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Máté94 #9 üzenetére

    Csak fél szemmel, füllel néztem a bemutatót, de én nem hallottam olyan infót, hogy Win 10 S a rendszer és csak a 32 bites programokkal megy amiket a saját store-ból kell letölteni, megvenni, vagy esetleg már elérték a teljes x86, x64 kompatibilitást.

    Az a fickó aki a bemutatót tartotta, megint olyan volt mint aki szívott, beszedett valamit, vagy nem aludt egy hétig és most megivott egy fél rekesz energiaitalt. Begyorsult, lelassult, néha túl érzelmes volt, sokat csapongot, rengeteg volt a "beat around the bush" máskor meg inkább durván rövidre zárt valamit. Lehet hogy rászolgált arra hogy ő tartsa a bemutatót, de nem valami profi benne (továbbra sem)

    Amúgy abszolút pozitív a véleményem arról amit most letettek azt asztalra és arról is amiket a jövő karácsonyi szezonra szánnak. Most lehet hogy páran félretették a telefonvásárlási tervüket, azzal hogy bevárják a Surface Duo-t, addig meg jó nekik a meglévő is.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák