Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz Busterftw #101 üzenetére

    Oké, akkor csináljuk szájbarágósan, mint az óvodában...
    Az a szó, hogy "arányaiban", azt jelenti, hogy két mennyiség arányban áll egymással.
    Az Intel "partnerprogramja" jelenleg többek között azt is tartalmazza, hogy kedvezmény jár annak a partnernek (méghozzá nem is kevés), aki ARÁNYAIBAN több Inteles terméket ad el.
    Magyarul, nem egyszerű mennyiségi kedvezményről van szó, ahogy azt te gondolod, hogy "sokat veszel, olcsóbban kapod", hanem azért kapnak jelentős kedvezményt, ha jóval több Inteles terméket adnak el, mint AMD-set. Nézz utána, ez így van. Ez pedig egyértelmű visszaélés, de a versenyhivatal szerint rendben van.

    Én pedig ezt írtam le neked korábban is, csak nem ilyen óvodás szinten, mert gondoltam, nem kell minden szót elmagyarázni. De úgy látszik neked így kell mondani, mint egy 5 évesnek.

    Az is igen furcsa, hogy nagyon sok laptop típusnál egyszerűen nem létezik AMD-s változat, vagy ki van írva a boltokban mutatóba, hogy volt ilyen is, de nincs belőle, vagy van belőle, de UGYANAZ A TÍPUS AMD-sből csak 1 csatornás memóriával jön, vagy épp egy kategóriával f...sabb kijelzővel. Cseppet sem gyanús.

    Mindenesetre nem az én tisztem óvodás szinten magyarázni egy felnőtt embernek azt, ami mindenki másnak kiszúrja a szemét. Am is szét lett offolva a topic. Én most fejeztem be veled, mielőtt elkezdenek takarítani az adminok.

Új hozzászólás Aktív témák