Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz jerry311 #8 üzenetére

    Még jó, hogy szerinted köszöni jól vannak azok a gépek, szerintem, meg azok a gépek, már nem arra jó amire elvileg 1992-ben kitalálták azokat... Nem baj, ha neked tettszik, csak hagy ne kelljen egy lerontott brandet körbeujjongani, mikor ma már maga a brand csak a katasztrófa turistákat vonzza..

    (#27) MaUser

    Értem, akkor ezek szerint csak HP ,és Lenovo van a piacon? Hmmm, mert szerintem, biztosan igazad van, csak éppen ezek szerint ha a ThinkPan rosszabb lett, akkor semmi nem lehet jobb annál? Érdekes... ;)

    Mint mondtam van olyan ügyfelünk, akinek 13 000-es notebook parkja van, nem egy, de nem mondanám, hogy a Dell, Fujitsu, vagy épp a HP lenne a leggyengébb. Nem egy Autógyárba szállítunk, ahol pl HP-k vannak, 5 - 13000 közötti számokról van szó, és nem mondanám, hogy annyira rossz lenne, mint állítod. Nyilván hihető amit írsz... 20-ból 20 rossz... Persze persze meg volt a mai esti mese is... ;)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák