Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz audi100td #20 üzenetére

    a sony szalonban láttam ezt a darabot is. Leírtam, nem egy rossz gép, de én ennyit nem adnék érte, mert valahogy nem igazán sikerült belőni a szegmenst így szerintem kevés ár-érték arányt szolgáltat, szerintem valahogy pont rosszul keverték a biznisz és consumer gépek tulajdonságait, ami miatt az ember többször is emggondolja, hogy X pénzér ez, vagy kicsivel többér hardcore business gép, vagy jóval kevesebbért consumer.
    A többi sony meg egész egyszerűen nem jött be, a felépítése, és a műanyag miatt amit használnak pár széria óta (nekem speciel a hátamon futkos a hideg tőle)

    Az egésznek épp az a lényege, hogy persze többet tud mutatni ez a gép, mint egy probook, de azok közül a featuerok közül sajnos egyik sem olyan, ami nélkül ne lehetne élni, vagy éppenséggel megérné a 100-110 ezer difit. Azért 100 ezer forint kvasok pár világító ledért, egy gyenge dedikált VGA-ért, és 30 dekáért. A dokkoló megfontolandó, de 110 ből nemhogy dokkolóaljzatot kapok, hanem 24es fullHD monitort és dokkolót, nem csak egy aljzatot.....

    btw a hordozhatóság tényleg előny, bár nekem a 15 ös cipelése sem jelent gondot mert van egy kényelmes táskám hozzá, de éppen ezért használok multimédiára mást, melóra mást, és hogy teljes legyen a kép, szeretném egy 13 colos utazógéppel lefedni a teljes spektrumot, ezért csalódás ez a gép, mert megint nem azt adják, amit én keresek, sokadszorra. Eredetileg az lett volna a terv hogy15ös xps multimédiára itthon,14 es latitude melóra, és egy 13as vonatra, utazásra, ezért vártam már, hogy a sony vagy samsung előrukkol egy racionális, korrekten árazott 13-assal, de úgy tűnik az még odébb van

    ro_bert: ez pontosan így van, a kb 3 évvel ezelőtti sonyk még kurvajó masinák voltak, nem kellett vadászni a jó szériákat, egyszerűen mindegyik koherens minőséggel rendelkezett, a mostaniaknál sajnos nem így van. Főleg ha a kakaduzöld kobramintás műanyagcsodára gondolok.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák