Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz laceszgamer #7 üzenetére

    Feltételezhetően anyagi okokból.Tesztpéldányokat manapság Youtube térhóditása miatt Youtuberekhez és persze nagy külföldi tesztoldalaknak küldenek. Prohardvert csak Magyarországon olvassák,nem éri el az ingerküszöböt. Iponon volt teszt,de ők egyben Webáruház is,nem probléma beszerzés egy teszt erejéig, eladás miatt érdekük is.
    Amit nem értek miért nem vesznek Hardveraprón, 1 hét múlva ugyanannyiért el tudják adni,sőt ha be írják a hirdetésbe hogy teszt erejéig használtuk, ugyanennyiért vettük és a megvásárlásával a tesztek megmaradását támogatod, szerintem hamar elkelne.Azt is simán el tudom képzelni hogy cikk formájába meghirdetik a 2080TI teszthez kérnek kölcsön kártyát, van itt olyan közösség hogy szinte biztos lenne aki önként kölcsön adja.Pascal-os Titan X-et is deicide fórumtárs adta kölcsön az oldalnak,rögtön kettőt is,szóval még SLI-be is tudták tesztelni.

    Szerk: Nem én találtam fel a spanyol viaszt,korábban is szóba kerültek javaslat formájába ezek az opciók, miért nem élnek vele, ki tudja, talán a döntéshozókon múlik.

    Jack@l:
    Ja,az se segített a dolgokon. ;] :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák