Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zone

    őstag

    válasz Szafter #30 üzenetére

    Nem gyárt, csak egy katalógusból összeválogat pár dolgot, rányomják a márkajelzését és eladja.
    Pl.: az első ilyen, csak más görgőt és kábelt választottak hozzá: [link]
    A második: [link]
    A harmadik: [link] (10 dolcsi, ingyen szállítással, igaz nem lézeres :D) vagy [link]

    [ Szerkesztve ]

    YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

  • vadkörte

    addikt

    válasz Szafter #30 üzenetére

    A HAMA még nagyon nagyon sok mindent "gyárt". Mellesleg a SanDisc flash memóriák hazai disztribútora. :)
    Néha egész jó minőségű és igényes cuccot is képes kinyögni. Keress rá a HAMA Defender fotóstáskákra és a HAMA Omega fotó állványokra.
    Igaz ezek ára és minősége nem a tejfölöspohár műanyagból hajlított fejhallgatóval van egy szinten.

    Zongoralakk:
    2009 óta használok játékra, irodára, webre és grafikára egy Razer Imperator-t. Annak az oldalai ilyen zongoralakk szerű fényes feketék. Eleinte elég fura volt, de megszoktam. Pár napnyi Imeperator-ozás után minden egyéb egérnek "furcsa" volt a fogása. :U
    Pofára ezek a HAMA-k sem rosszabbak egy átlag "gémer" egérnél, az áruk meg elég emberbaráti az Imperator 2009-es ~19.000 Ft-jához képest. Azt tudom, hogy ma nem venném meg a Razer-t, de az akkori döntésem nem bántam meg.

    A másik, hogy egy egérnek farka - vezetéke - van. Volt már madzagtalan egerem (valahol még megvan) de életem egyik legrosszabb döntése volt. Nem napi, de sokat használt subnotebook mellé vettem egy rádiós miniegeret. Lényegében mindegy volt neki mit teszek bele - szén-cink-, alkáli-, vagy líthium elem, Ni-MH akku - 1-2 hét alatt megette, a végén már csak akkor tettem bele elemet, ha használni akartam. Mindig akkor fogyott ki amikor a leginkább szükség lett volna rá. Ba#&@ßm ki a pi#&@a és tettem vissza a promó MSI madzagos mini egeret. Van egy Genius GPen 450-es rajztáblám, a tollába elemes. Akkor tettem bele a gyárilag melléket elemet amikor 2008-ban megvettem. A mai napig tökéletesen működik. :)

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák