Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz Hatvan9 #53 üzenetére

    "Ez neked válasz? Ez csak okoskodás és találgatás.
    Nem lottón vagyunk konkrét kijelentésre konkrét indok kell."

    Ott volt a konkrét indok te nagyon szerencsétlen. Ott voltak a példák is, az hogy te lazán átsiklasz fölötte mert ez az érdeked (mert fanboy vagy) az más dolog.
    És mi találgatás? Szerinted mire való a memória? Dísznek? Ilyen lazán megkérdőjelezed a számtech egyik közismert alaptézisét?
    De persze nyilván, mit is számít a memóriasávszél, nem is értem miért nem EDO ram van még a videokártyákon :D

    Lehet választani? háát azzal aztán rohadt sokat érek. Csak hogy itt nem arról volt szó, hanem arról hogy egyesek megváltóként tisztelik ezt a kártyát holott semmit sem vált meg, ugyan olyan túlárazott szar mint a mostani radeonok...

    "Nagyon emlegeted a 20K -s kategóriát ebből feltételezem de lehet hogy tévedtem mégis csak ember vagyok."
    Ez nem tévedés, ez a szövegértelmezés hiánya. Ezt írtam: 4 ezer forint talán még számítana is valamit 20 ezer forintos kategóriában, de 50 fölött kb légyfing...

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák