Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertic

    aktív tag

    nem rossz ház ez. :)
    Nekem cosmos 1000 van, és igen, sokba került, és nem bántam meg. Össze nem lehet hasonlítani: az előző konfigomban volt összesen 3 db venti (1 ház 1 táp 1 cpu), a cosmosban van 7 (1 cpu, 1 vga, 1 táp, 4 ház), és sokkal halkabb. Már ezért megérte... nekem. Igaz, 5 évesnél régebbi volt az előző konfig, és ez is kb. ekkora időre van tervezve, szóval megért dupla árat, hogy jó legyen ránézni a házra, jó legyen megfogni, és kényelmes és halk legyen. És ez valószínűleg túl fog élni sok konfigot... ha marad az atx persze, és ha veszek még asztali gépet még az életben... :)

    Igen kényelmes, hogy ekkora baromi nagy monstrum, mert nem kell odahajolni mikor lekapcsolom, berakok valamit az usb-be, bedugom a fejhallgatót, vagy berakok egy cd-t/dvd-t, ugyanis olyan magas, hogy a székből kényelmesen elérem mindenét. És az asztalon se foglalja a helyet, mert a földön van. És nem vészes a porosodás, pedig nem szoktam gyakran alatta porszívózni, de elég hatékonyak a porszűrők. És az is kényelmes, hogy belül hatalmas, nagyon könnyű szerelni, mindenhez hozzáférek.

    A kábeleket is baromi könnyű elrendezni az öntapadós összefogókkal, mindent hozzá lehet fogni a falakhoz. Kinyitni is baromi egyszerű, csak egy kallantyút meghúzol és kész is. Szóval kényelmes na.

    Egy bajom van vele, hogy baromi erősek a kék ledek a tetején :) ez is csak akkor zavaró, ha minden mást lekapcsolok és éjszaka bevilágítja a szobát. (rárakok ilyenkor egy papírlapot :D)

    A tesztben szereplő valószínűleg annyira nem tetszene, mert hangosabb gondolom egy kicsit, meg a hdd-k elhelyezése nem olyan jó szerintem, de a méret az ott van ennél is, meg a minőségérzet.

    [ Szerkesztve ]

    '' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

Új hozzászólás Aktív témák