Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz Yeffy #90 üzenetére

    Nekem amúgy ár-érték arányban a Pixel 4a is tetszene, igaz az "csak" SD730, viszont csak 340 euro és nagyon jó kis telefon (kivéve persze a kamera lyukat, meg hát azért akku is lehetne kicsit nagyobb). Egyedül az 5G "hiányzik" belőle, de nem nagyon izgat egyelőre, amerre én lakom-dolgozom-ahol megfordulok ott még szerintem 3-4 év mire lesz 5G (jó esetben...). Majdnem bejövős az iPhone SE 2020 is, csak azért a 4.7" kicsit kevéske (5.3-5.5" kellene legalább) és picike az akkuja is - viszont tetszik a szögletes nem lyukas képernyő, a fizikai ujjlenyomat olvasó, meg az 5 év frissítés is. Egy biztos, 800-1000-1200 eruókat nem vagyok hajlandó egy telefonért fizetni, nálam az 550-600 euro (vagy £500) a maximum amit hajlandó vagyok kiadni egy két év alatt elavuló dologért. OnePlus 7 még éppen belefért, aztán a OP8-nál már elszálltak az árak. Talán majd a Xiaomi, csak annak a szoftvere nem tetszik annyira mint a OP-é (vagy Sony-é, de Sony meg drága). Vagy talán valami nagy akkus középkategóriás Samsung (csak azokból meg eddig még mindig mindegyik lelassul 6-9 hónap alatt úgy hogy csak factory reset segített ratja). Szóval én még nem találkoztam az "ez igen, itt az új telefonom!"-lelkesedést okozó készülélkkel még...

Új hozzászólás Aktív témák