Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    "...ami persze megmagyarázható az SSD-k egyre alacsonyabb árával, így a legtöbb notebookba már ezeket helyezik..."

    Direkt hagytam ki a gyártókat. Ugyanis az összes általam szervizelt , bővített, felülvizsgált, kérésre újrahúzott..stb laposba már nem vagyok hajlandó sima HDD-vel működni/dolgozni. Ugyanis tapasztalatom alapján csak a black HDD képes a rendelkezésemre álló szabadidőmben kiszolgálni egy teljes újrahúzást/szűz telepítést.
    A kivett HDD-k bekerülnek USB-s tokba és mindenki köszöni szépen. Legyen ez új vagy 10+ éves gépezet.
    De már ram szempontjából se engedem távozni az illetőt úgy,hogy nem duplázom vagy legalább a dual channel miatt nem bővítem/átalakítom.

    A rohanó világban hiába elég lehet 80%-ban egyszerű betöltésre otthon még egy újabb gyártású laptop HDD is,de akkor biza dupla áron "csinálom" meg a gépét a plusz 2-6 óra munka(gépelkészülte-könyörgés miatt hajnal 3-kor) miatt. Ekkor pedig biza belefér az a fránya 120 vagy 240-s SSD az árba :)
    Plusz az is tény,hogy pár héttel/hónappal a friss telepítés után olyan szinten betompulnak a laposok,mint egy android teló. SSD+ram -al ez ki se mutatható, hacsak valami vírust be nem kap.

    Köszönjük szépen a merevlemezeket, nekem is van 8 darab(!) a gépemben és NEM(!) tervezem lecserélni.

    De egy olyan eszközre támaszkodni HDD terén, ami kb egész nap a kezünkben van ebben a rohanó világban...hát mondhatni blődség. Szerverekbe viszont továbbra is GG :R :R
    Jah azt mondtam, hogy hány esetben döglik(döglött) meg vinyó, hogy pakolgatják ide-oda a gépet működés közben?

    Két sort akartam írni :D Talány annyi maradt bennem pluszba :D

Új hozzászólás Aktív témák