Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    Majd meglatjuk mekkora sikert fog elerni a Watch. En mindenesetre kivancsi vagyok hogy fog mukodni.

    Az Apple elonye, az okoszisztema, a tobi gyartonak annyi termeke van, hogy nem is lehet megszamolni, am annak ellenere csak nagyon keves modellel mukodik egyutt a sajat orajuk.

    Mellesleg a keynote-on senki sem emlitette egy arva szoval sem, hogy `smartwatch.`

  • Touch-ko

    őstag

    válasz fity #76 üzenetére

    `Az Apple cucca sem lesz jobb. Csak azon a fronton több a birkaszellemiségű akiket már rég bedarált az Apple marketing gépezete. `

    -Azert birka szellemisegu valaki, mert bevalnak neki egy adott marka termekei amik olyan okoszisztemat biztositanak, amit senki mas sem tud?

    Aham, igy mar ertem :)

    Mellesleg igy volt ez az iPad-nel. A sok `birka megveszi majd` Mi lett a vege? Ma mar mindenki tabletet gyart es tobb androidos eszkoz van forgalomban mint Apple. Szoval ha mi birkak vagyunk, akkor TI mik vagytok?

    Mellesleg feltunoen sok lett az elmult hetekben a `lelkes ujonc` akik fikazni jarnak ide es a tobbi Apple topicba...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Csapoati #83 üzenetére

    `A Samsung fizeti őket, teljesen egyértelmű!!!4!`
    -Legutobb amikor ezt irtam, akkor probalt valaki hulyenek beallitani, emlekszel? :)

    `Egyébként feltűnően sok lett az elmúlt hetekben azon viták száma, amiben te részt vettél (főleg hogy ha nem jön senki vitázni, akkor te hívod őket - a minap engem is név szerint próbáltál belevinni, sikertelenül). `

    -Mikor is? A vitak altalaban ugy kezdodnek, hogy isheep, hulye, b.zi, ez sz.r, stb. Pont ahogy a fenti srac is irta, akinek a kommentjere reagaltam.
    Szerintuk valaki azert ostoba, hulye, birka, stb, mert egy masik ceg masik termeket hasznalja.. Kerlek olvasd el az elottunk levo kommenteket, abbol hany olyan volt, ami egyszeruen siman torolheto. Esetleg a tegnapi rekord aron az Apple reszveny temajut. Ott az elso 50-bol 2X komment torolve lett.. Egyetlen egy sem volt az en kommentem..

    `Most komolyan, te ennyire szeretsz vitatkozni? Kit érdekel más mit gondol a cuccomról? Vagy ez ilyen önigazolás is egyben?`

    -Nem az a lenyeg, hogy ki mit gondol a cuccomrol, azt lesz.rom, am amikor engem hulyeznek birkaznak, iSheep-eznek ujgazdagoznak le, csak mert en mas markat hasznalok mint ok, nah az kicsit tulzas mar.

    Ha nem igy gondolod, akkor nalad is komoly moralis problemak vannak...

Új hozzászólás Aktív témák