Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Cifu #20 üzenetére

    1. véleményes a megítélése, ahogy én láttam, az esetek jó részében az NV/Intel fanboyok sírnak, hogy nincs eléggé felszopva a kedvenc márkájuk(pl. IntelliSense feljebb, hogy "AMD-t nem fikázta, hogy miért is nincs sugárkövetés az AMD kártyáknál," - egy kézen meg lehet számolni, összesen hány játék támogatja a techdemókon kívül, szerintem nem alap a fikázásra, havonta ennél több AAA játék jön ki, ami viszont nem támogatja, az indie-kről nem beszélve)

    2. ahhoz képest kb 0-ról úgy 5%-ra kúszott fel ez idő alatt az AMD szerverpiaci részesedése a sok "nem kapható" EPYC-es szervernek köszönhetően... most az hogy letarolja a piacot, az lehet véleményes, de ha abból indulok ki, hogy az NVidia VGA-k esetében a fanboyok 5-10%-os erőkülönbség esetén már a "földbe döngöli" meg "szétgyalázza" kifejezésekkel élnek, nem gondolom túl erősnek

    3. kétség kívül érződik AMD szimpátia, de akkor már nem csak Abu-n, hanem a többieken is, bár náluk kisebb mértékben(lehet persze, hogy csak az underdog-nak szurkolnak vagy a piaci versenynek).
    A kérdés nem ez, hanem hogy a tesztjeik professzionálisan vannak-e kivitelezve, és a konklúziókat az eredményekből vonják-e le, vagy az eredmények csak a konklúzió alátámasztására vannak? Én nem látok olyan ordító szakmaiatlanságot ami hiteltelenné tenné a teszteket. Az teljesen védhető, hogy nem tesztelnek DX9-10-zel, azok az API verziók mára elavultak, a DX11-gyel nem tesztelést nehezebb védeni, hisz arra jön a mai napig a játékok többsége. A DX12-re tesztelés meg megintcsak teljesen indokolt.

    4. ami nekem fáj errefelé.
    - nincsenek NV tesztek az RTX 2080 teszt óta, és Intelt is rég láttam utoljára... ennyire shitlisten lennének?
    - elemző cikkeket(nem technikai, inkább piaci) többségében külföldről vesznek át, így a forráscikk hitelességére vannak utalva, és a fordítás is lehetne pontosabb időnként - ilyen szinten szvsz Abu vagy Synthwave is tudna teljesíteni szerintem

    (#22) Duck663: alapvetően +1, nem sok valóban pártatlan tartalomkészítőt ismerek, talán leginkább Tech Jesus-ra(GN) illik a leírás, meg der8auer-re, esetleg még ide lehet venni Linus-t meg a HWunboxed-es srácokat.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák