Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Racecam #1 üzenetére

    Üdv! Bocsánat, hogy így rádrontok de lenne egy kérdésem. Az ugye megoldható, hogy én ne jelöljem be, mint közérdekű témát és ha ''esetleg'' fénylő szemeidet írásomra veted s nagy hatalmas kegyelmedben úgy találod ez mehet, legyen kiemelt, akkor ezt megteszed?
    Mert nemrég vétettem egy apró hibát, belinkeltem egy rövidke kisfilmet, mejnek címe az volt, hogy höhhhnyeee és tényleg arról szólt, hogy a fiam lefilmezte, amint a tök üres stadionban elordítottam magam, hogy höhhhnyeee, majd megnéztük és jókat nevettünk, gondoltam megosztom mással is legyen közérdekű, erre látom kivetted, mondtam is magamban igazad van, mit óbégatok itt :D

    Egyrészt elnézést kérek mindenkitől ha lereagálja az írást és válaszra sem méltatom, ennek oka egyszerű, ha már leírtam számomra olyan, mint egy könyv, kézbe veszem és próbálok belőle tanulni, okulni és ha kérdéseim merülnének fel vagy úgy érzem ezt akár én is írhattam volna, annyira belelát a bucómba, választ úgy sem kapnék, hisz ha a villamoson ülök, lapozgatok, olvasgatok max, a velem szemben ülőt kérdezhetném.

    Utazunk :D

    Egy hajóban evezünk, azaz csak annyit kérnék, hogy légyszi tartsd rajtam a szemed, mert én gyámoltalan vagyok és sokszor hibázom.

    Köszönöm :B

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák