Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz guga #12 üzenetére

    én is elég makacs vagyok... :) próbálom felállítani a diagnózist... tegnap este fájt a fogam... (sztk-ban elcseszték 1éve, pedig akkor még semmi bajom nem volt vele... nem tudom miért nyúltak hozzá? azóta magánorvos is rendbetette, de még mindig nem tökéletes... van, hogy hónapokig semmi bajom vele, de időnként nekikezd fájni...) tegnap 2 vodkát nyomtam rá 4-5óra környékén... aztán 7körül 1 hideg sört... de 9kor iszonyatosan fájt még... akkor szedtem be rá fájdalomcsillapítót, hogy legalább elnyomjon az álom és bírjak aludni... az alvás így szenvedés volt, lehet h összeveszett a sör+vodka+painkiller? :) mert ezt el tudnám képzelni, csak hát pár óra eltelt közöttük, nem szabadott volna így fejbekenni... viszont az émelygést okozhatja a fájdalomcsillapító is.. nem is ajánlják huzamosabb ideig szedni, mert kikészíti a gyomrot... ha holnap reggelre nem múlik, lehet h orvos lesz belőle... szerencsére vérnyomásommal nincsenek panaszaim... pulzusom szokott inkább időnként magas lenni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz guga #12 üzenetére

    Talán azért izzadtál, mert volt egy kisebb infarktusod. Egyik ismerősöm is így ébredt, hogy ömlött róla a víz, hiába nyitott ablakot, eresztette magára a hideg levegőt, dőlt róla a verejték. Másnap elment dokihoz, aki közölte vele, ebbe akár bele is halhatott volna.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák