Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MaCS_70 #140 üzenetére

    Saját példa: Asszonynak cégnél bent gép... több is, mikor melyikhez kerül. Céges laptop, itthon a gép. Itthon megcsinálgatja, menti, nah bent meg széthajítja neki. Végig doc, csak más margók meg kitudja mik elállítva. Amit bentről hoz, attól a Gdock is lerohad, pedig elvileg van rendszergizda, legál MSO licencek, etc... De valahogy mégis minden sz@r, PP-t sem vetít már, mert elege lett a beégésből, csak akkor OK, ha a laptopját használhatja. Persze lehet ez is user error, mert benti gépeket sokan használják.

    Másrészt alapból utálom, mert belibbentek a nyomdába, hogy nyomtassam... legújabb MSO, friss, legál és mégsem passzolt. Átfordítva PDF-be -win update: save as PDF- meg végképp nem (automatikus számozású képek, tartalomjegyzék meg ilyesmik rendszeresen szopóág voltak)... én meg gyakoroltam mire sikerült a wordből megközelkítőleg jó PDF-et hegeszteni. Volt, akit elhajtottam, hozzon pdf-et, mert nem tudom kinyomni, a nyomdagépnek doc nem jó, pdf-et meg sem PDF printer, sem save as PDF nem tudott normálisat írni. Arról nem is beszélve, ha sikerült, akkor sem ártott Distilleren átengedni, mert amúgy a gép malmozott rajta, mire nyomtatni tudta... Nem tudom, nem próbáltam, lehet ebben a LO vagy más ingyenes sem remekelne. Minden esetre a JÓ DOKUMENTUM az PDF, nem doc vagy ilyesmik. :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák