Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz psg5 #2500 üzenetére

    Csúszik. Nagy és fém felülete van. Ráadásul viszonylag vékony is.

  • rayoliviero

    veterán

    válasz psg5 #2500 üzenetére

    Tok se ér sokat. Abban ejtettem le és azóta billeg a telefon az asztalon. Annyit ért, hogy karcmentes maradt a teló, de sokra megyek vele, ha meghajlott az egy méteres eséstől.

    Nagy hibát követett el a gyártó ezzel a házzal.

    Faterom a Note 4-et számtalanszor leejtette már és meg sem kottyan a telefonnak. A sokat szidott hajlós iPhone 6-ot betonra ejtettem, TPU tokban volt, a TPU tok elroncsolódott rajta, de a telónak semmi baja.

    Ellenben a Nexus 6P akkor is elhajolhat, ha le sem ejti az ember, nem teszi be farmerzsebbe stb.

    Ennek ellenére nagyon jó telefonnak tartom, megbízható, nem romlanak el. Normális hangminőség van telefonbeszélgetés alatt, nem úgy, mint az LG telefonoknál. ROM és kernel pedig rengeteg van rá.

    LG-t biztos nem vennék. Idáig akárhány LG telefont próbáltam, mindegyiknél probléma volt a GSM és Viber hívás hangminőségével. A G4-gyel is, de már G2-nél is jelen volt a hiba. Sokszor a vonal túlsó végén nem értette a másik fél, amit a telefonba mondok. Emellett a G4-ből rengeteg alaplaphibás volt.
    V10 topikban alig van pár ember, a hibák így kevésbé derülhetnek ki, nem egy népszerű telefon.

    Ha később használtan el akarod majd adni, akkor a V10 nem fogja tartani az árát, még a Nexus 6P igen.

    A V10 viszont biztos nem fog meghajlani, a Nexus 6P-nél viszont van erre esély, még leejtés nélkül is.

    Én sem vagyok ügyetlen, de amikor nagyon siettem, kétszer előfordult az életemben, hogy leejtettem a telót.

Új hozzászólás Aktív témák