Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FearTomi

    őstag

    válasz sonique #6775 üzenetére

    Ne haragudj, de én azért vettem ezt a telefont, mert a Nexus-ok megbízhatóak és tökéletesen működnek a gyári rommal is és személy szerint rühellem a Touchwiz, meg a MotoBlur nevű baromságot, sőt még a HTC Sensetől is kiráz a hideg. Az előző telefonomon csak főzött rom volt, nem is egy féle mert jobban működött mint a gyári és igen voltak előnyei, mégis a te szemszögedből nézve én is az a user vagyok aki nem tudja miért jó az, ha custom Rom van a telóján. De képzeld tudom, de eszemben sincs lecserélni, mert működik és nincs kedvem vele szarozni. Aki nem akar romolni az nem is vehet Nexus-t vagy mire gondolsz? Amelyik pillanatban látok egy olyan funkciót egy custom romban amitől eláll a szavam, azonnal fel fog menni a telóra, viszont amíg nincs rá szükség, mert app-okkal is meg lehet oldani mi a fenéért szarakodnék vele?
    Bocs, de nekem ez ilyen kocka "verem a pöcsöm arra, hogy tudok custom romot rakni a telefonomra" hozzászólásnak tűnt...

    Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

Új hozzászólás Aktív témák