Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Benex #19837 üzenetére

    Ebben a pillanatban sikerült bejutnom a bootloader menu-be. Leírom hogyan és mi történt, hátha más is belefut és segítéségére lesz a post. Ha fali töltőt használtam, akkor a download mode-ba sikerült úgy bejutni, hogy lehúzom a telefont töltőről, visszadugom és a Vol+- power gomb triót közvetlen utána egyből nyomtam kb. 10-15 mp-ig (közvetlenül csak a töltőre helyezés után működött ez a módszer). Ekkor a bootloader helyett a download mode jön be (Samsung-nál ismerős lehet az ODIN utility mentőöv). Viszont ha lehúztam a töltőről, a download mode eltűnik, kikapcsol a készülék (ráakartam dugni PC-re, hogy történik-e valami). USB kábel bedug egy USB 2.0-ás aljzatba, másik vége rádug a telefonra. Ismét nyomom a Vol+- power gombot, de semmi. Mondom ilyen nincs. Már nem emlékszem, mert kicsit belezavarodtam, de itt már a bootloader menu jött elő valahogy, valamelyen kombinációra. Mintha a karácsonyi ajándékot bontottam volna ki 15 évvel ezelőtt. Nyomtam gyorsan egy full wipe-t: factory reset, wipe data/cache, majd vissza a cm-10.1-20130804-NIGHTLY-mako (+ gapps) + mako-jb-kernel-016-tbu. Ma éjjel sem unatkozunk és már megint 1:30...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák