Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sp8787 #10 üzenetére

    Nem minőségre gondoltam. Hanem látogatottságra. Én se olvasom a felsorolt portálok tesztjeit. De ha kicsit populárisab játék tesztek IS lennének manapság, talán többen néznének erre. Ergo több reklámbevétel..

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • galocza

    aktív tag

    válasz sp8787 #10 üzenetére

    ha meg nem haragszol...
    de sajna nem értek sokat abból, amit leírtál (pedig nekem volt válasz).
    gúgliztam resonantre és resonant bellekre - nem voltam beljebb.
    könnyen lehet, h én vagyok lemaradva - de milyen játékról van szó?
    amúgy én védtem egy gamepod szerzőt (nem tudom, h ezt) korábban, mert mert alacsonybb pontszámot is adni - ellentétben a mai kiadványok nagy részével - ahol egy népszerű kiadó várt játéka 80%-ról indul.
    gm2 70%-ot kapott. ez nekem pl nem azt jelenti, h ez egy ócska játék, hanem h a szerzőnek van vér alsóbb régióiban leírni, amit gondol.
    a magunkfajta fórum (-és facebook, és -twitch)huszárok meg kapják be.
    most megnézem , ez volt-e a szerző, aki "lehúzta" az outer worlds-t.
    (...)
    ... igen. a fiú (lány, közötte, alatta, felette, mellette) nem, hogy népiesen fejezzem ki magamat, szarral dobálódzik.
    gondol valamit és leírja.
    van egy rossz hírem: ezt nem kapod meg kotakutól, polygontól, rps-tól stb. értékelést kapsz, őszintét, arcodba. lehet, h nem tetszik első körben, de korral megtanuljuk értékelni az igazat.

Új hozzászólás Aktív témák