Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Solicidium #29 üzenetére

    Nekem első ránézésre pont a thor másolt elrendezése az, ami gáz. Egy játékos a Q és az E betűt szerintem(!) soha nem fogja ugyan azzal az ujjával nyomni, amivel a W-t. Ezáltal a normál billzetekre jellemző vízszintes soreltolás inkább zavaró a férfiak ujjhoszaihoz (hosszabb gyűrűs-rövidebb mutató, míg a csajoknak ez pont fordítva van, nem véletlen, hogy a gépíró kisasszonyok kezére optimalizált írógépek kiosztásával szenvedünk mind a mai napig), ezért olvasom sok helyen, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinél a numlockos rész fentebb (magamtól elfelé) van tolva (ferdén áll előttem a billenytűzet), mert ezzel úgy-ahogy elviselhető lesz egy normál bill a játékhoz. DE közel sem kényelmes. Nekem spec eszembe nem jutna ilyen másolatú félbillt venni játékra, mert semmivel nem tud többet, mint amit egy normális, akár még mátrix elrendezésű keypad is tudhat.
    A bindelésről meg annyit, hogy személy szerint minden játékot azzal kezdek, hogy tanulmányozom a kiosztásokat, majd a látottak fényében a fél irányítást átbindelem úgy, ahogy nekem logikus és kényelmes, és ami illeszkedik a sokgombos egeremhez is. Ezek után ha még a WASD-ot is odébb kell tolni, nekem speciel sokat nem oszt, vagy szoroz. Bár nyilván kevés ember használ 20 gombos egeret. Én ezért már egy ideje agyalok a razer termékén, egyedül az tart vissza, hogy elvileg felhőbe menti a beállításait, miközben a logi g600 egeremnek meg van fedélzeti memóriája, amivel tudja magában tárolni a beállításait. Egy razer formájú, saját memóriás keypad nekem azonnali beruházási eszköz lenne.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák