Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz sniper elite #248 üzenetére

    NA szia!

    Nemtom hogy miből van rá pénzed, de te dolgod!
    DE ne zavarítsál már meg!
    Én vettem kb 4 éve havertól 5-ért egy fx5200-t, 2 évig bírta, addig mindig procilimitem volt :) , utána 6200 átmenetileg majd egy x1600xt. Ez sokáig bőven elég volt(mass effect, crysis, stb)
    Már nem azé, de én saját pénzből fejlesztek gépet, üzletelgetek, ami a nyereség azt beleköltöm. És ÖRÖMMEL tölt el, ha vmi simán elmegy középgrafon, és semmi nem fogta még a gépem az eddigi 8600gt-vel, far cry 2 majdnem maxon, 1024-ben. És mennyibe került? 9000-be, nem 120000*2-be! Azért ha 17 colosod, vagy 19-esed van, bőven elég egy 4670(nem fogyaszt, alig melegszik) is, nem kell full CF vagy SLI. Sztem ha 20-ért kapsz olyan karit ami majdnem mindent fullon elfogadható felbontásba visz, akkor ne szidd azt akinek nincs 240-e vga-ra! És nem kell nvidia vs. ati vita, ki mit szeret ennyi! Nem veled van bajom, csak a te felfogásod ne erőltesd másokra, ennyit szerettem volna elsősorban. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák