Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #30142 üzenetére

    " a legtöbb képes volt órákig a szobámban a nyakamba lihegni, meg leltárt vezetni "
    Beengedted őket, ez a hiba :D

    "A gép elindul, felpörög a táp, a CPU hűtő (a VGA-é nem) majd pár másodperc múlva leáll a gép :("
    Nemrég javítottam egy ilyet, csak más felirattal. Ha nem lesz jó, szólj :) Csak ott a tulajnak menet közben ment el a kép, reset után meg már ezt csinálta.

    " Elég cink, hogy hónapok óta nem láttam 30GB-nál több helyet a C-n. "
    :D
    BTW a windóz is megköszöni :D

    "Akkor én mennyire vagyok nehéz eset? :DDD"
    Szerintem a választ is tudod :D Mondjuk nekem inkább külön van az OS és az adat meghajtó a laposban, de mindig zavar, hogy egy winyó a második drive, és nem kettő. (Viszont így nem tud egyszerre elhalni a kettő, és az OS-es meghajtó nem viszi azokat az adatokat, amik nincsenek még backupolva.)

    "csakhogy mindez idő alatt folyamatosan Ausztriában kellett dolgozzon,"
    Cserélnénk vele, pedig itthon sincs rossz meló :D

    " Meg arra is, hogy nem a rosszlányokon kéne vadásszon,"
    Akkor nem csoda, hogy rossz az anyagi helyzete :D

    "hogy az általam képviselt kísértés ellen küzdenek így. "
    Na, nem mindenki képvisel kísértést :D

    "De azt szoktam vallani, hogy hosszútávon még mindig olcsóbb a saját beszerzésű asszony. "
    Amikor előadja, hogy milyen lakást szeretne, ott azért erősen borul a mai árak mellett :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • koby11h

    aktív tag

    válasz KROK640 #30142 üzenetére

    JajJajJajJaj! Nincs olyan, hogy megvárja! Be sem jön! Magánszemély előre szól, hogy hozna és mi a baja. Ha nem ismerős, akkor nem is vállallom (ismerős szólhat, hogy valaki keresne...). Ez nem szerviz, csak szórakozás! Hobbiból csinálom, szóval "válogathatok". :)
    Eljön és a kapuban ideadja. Mi az, hogy bejön és megvárja? Mi ez? Kocsma, váróterem, hajléktalan melegedő? Azért hozza el, mert nem akarom ott náluk őt bámulni órákon át!
    Elmenni valakihez max. net-et beállítani vagy pl. nyomtatót telepíteni mentem el. Ja és oktatni, na azt nem tudtam megkerülni...
    Illetve volt 1-2 nő, akihez régen nagyon szívesen átmentem, de ők helyzeti előnyökkel indultak és az nekem volt jó! :K
    Én megcsinálom ami a jelzett baja, vagy amit látok - telefonon egyeztetve vele végig. És utána a kapuban visszakapja. "Le tudjuk nálam tesztelni?" Minek, jó! Ha hazáig nem b@szod el, akkor otthon is menni fog... :)
    Eddig egyszer volt ebből gond, elfelejtette mondani, hogy a D: meghajtót formázni kellene, de mivel nem volt, így leformáztam. Otthon meg sem nézte, csak telefonban mondta, hogy ezt meg elfelejtette... mondom nézze meg. Jaaaa, kösziiii!

    Ami más, az a cégeké. Ott meg kötelezően odamegyek/megyünk és csináljuk. Onnan semmi nem jön haza, de azok egész/több napos melók, és sok gép, nyomtató, egyéb cucc.
    Szerk: vagyis volt olyan, hogy cégtől hoztak el egy laptopot, csináljam már meg, + 4GB, + SSD, minden ment, telepít, visszarak. Megcsináltam, kifizették. Kiderült, hogy az a próba gép volt, jött még utána 8 ugyan ilyen, heti 2 darabbal. 2 hét alatt meg volt a plusz havi fizu. NA ilyen kellene minden hónapban, nem csak egy ilyen egy életben :)

    [ Szerkesztve ]

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • totron

    addikt

    válasz KROK640 #30142 üzenetére

    Sokkal szívesebben szálltam ki
    Előttem vagy modernikus védőszemüvegben, repülőmókus-jelmezben miután leugrottál egy magas szikláról és pont a címre kormányoztad magad, majd csengetsz, hogy megérkeztél.
    (#30147) KROK640, az együttélés fázisában persze nagy a sértődés, ha saját számla/dugipénz létezik. De hát ilyen ez a bizalom. Az ember nem erre van kódolva, de tényleg. Plusz nagyon jókat írsz, igaz mind. :(

    (#30152) mancer7151, vagy már feladta ahogy én is
    Le kell élni egymás nélkül 1 életet, 2 utcára egymástól (a boldogságtól) akkor. Állítólag sok magányos nő van - gyerekkel. Lehet taglalni, hogy az irreális elvárások/hibás önértékelés (nem adja lentebb, a pasi státuszával/annak 1000%-on pörgő önbizalmával akarja a saját hiányzóját pótolni) vagy egyéb a sikertelenség oka, de tény, hogy egy párkapcsolathoz számos változónak kell együttállásban lennie. Ahogy pedig telnek az évek, egyre kevesebb ingerenciája, energiája van az embernek bemutatni magát - és még akkor sem biztos, hogy nem ostoba skatulyákkal/előítéletekkel kell küzdened végtelenül.

    (#30153) KROK640, Ha akarok valamit elérni, akkor dolgozok érte.
    Hát egy ideig gondolom ők is akarták, menet közben meg keletkezett ok a feladásra is éspedig nem a próbálkozások elején.
    és amúgyis több nő van MO-n mint férfi.
    Jó, de a többlet nyanyákból áll, a demográfia nem hazudik, az életkor hibádzik.
    Akkor hol van rengeteg szabad jó(nak gondolt) csaj???
    Otthon nézik a Sláger Tv-t neveletlen kölökkel. Jól nevelt esetén sem egyszerű összefésülni a szereplőket és működő rendszert kialakítani - ez rögös út és csökkenti a bevállalási kedvet.
    valahol akkor is úgy érzem, hogy veszteség van a rendszerben.
    Kiegyenlítetlenség, súlyos. Egy random leány kap 40-60 üzenetet naponta /csoport. Természetesen feneketlen kút az önbizalmuk foltozgatása, mert még ez sem - és a világ összes üzenete, egónyalása sem - lenne elég egy egészséges szint beállítódásához, szóval elcseszett egy üres teknő ez, sok sikert az ilyen fejletlen személyiségekkel való együttéléshez. Ennek ellenére tömegeknek vonzó a gyereklány-punci is (felnőtt testben gyermeki szoftver). Egyébként is, értelmiségi szint alatt nincs értelme építkezni akarni (természetesen ott is játszik a személyiségbeli defektusok lehetősége).

    (#30154) hcl, Amikor előadja, hogy milyen lakást szeretne, ott azért erősen borul a mai árak mellett
    Be kell lőni az értelmezési tartományokat: ne szeressen, hanem mit építünk közösen, az arra vonatkozó terveket lehet bedobni a közös kalapba.

Új hozzászólás Aktív témák