Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz opr #29307 üzenetére

    "Mert a teszteleletlen az esetek 90%-ban azt jelenti, hogy "amelyik megbukott a fel perces teszten", az megy a "teszteletlen" fiokba, a tobbi meg a masik accounttal a retro csoportba/oldalra."

    érdekes, mert külföldi felújítós videók alapján meg amcsiban a teszteletlen = hibátlan, csak lusták voltunk még bekapcsolni is.

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #29307 üzenetére

    Alapvetően (mint írtam az előző postban) nekem nagyon sok eleve úgy jött, hogy majd dekornak használom fel. Aztán amikor kiderült, hogy mindennek (is) mennie kell, akkor volt egy hetem úgy elpasszolni dolgokat, hogy közben már a gipszkartont beszerezni, festéket beszerezni, PVC-t beszerezni, jah közben 4 órában dolgoztam, és barátnőm is volt. Ezért az értékesebb dolgokra koncentráltam, nem pedig arra, hogy az utolsó 1GB-os HDD-ről is tudjam, hogy jó vagy sem? Értelme sem lett volna, mert ki vesz mondjuk 5GB-os HDD-t és mennyiért, amikor 2000ft-ért van biztosan jó 80-as (még ha régi gépbe kell is lejumpereli 30GB-ra még mindig jól járt)? Azt ne is mondjam, hogy igazán a HDD vagy akkor tesztelt ha oprendszert rak rá az ember (az nem 2 perc), vagy ha végigfuttat egy teljes felület tesztet. (HDD Sentinelt akkoriban még nem nagyon ismertem)
    De ugyanez volt a RAMokkal, neki se álltam az EDO RAMokkal Bambano-t játszani, mikor 4db-ért kapok mondjuk egy sport szeletet? ha egyáltalán viszik (kulcstartót csináltam párból, ott meg ugye mindegy, hogy jó vagy sem). Az SD-ket is alig vitték, bezzeg a nagy DDR1-es modulokat úgy elkapkodták, hogy csak lestem.
    így szépen hangzik az 57000ft-os órabér, de sajnos valójában nagyon nem volt ez így. :(

    Jól mutatja, hogy mennyire a gyakorlatra mentek, hogy a két komplett P4-es gépet (egy 1600A@2400MHZ és egy 1800A@2660MHZ - mindkettő teljes konfig) meg a gyengébbik Athlon XP-met (Athlon XP 2400+@2800+ - ez is teljes gép, 512MB RAM, Radeon 9550, 160GB HDD) simán elcseréltem volna egy E6300/E6400-as C2D konfigra, de ez sem érdekelt senkit. Thát három teljes, működő gépet adtam volna egyért.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák