Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz Top cat #12941 üzenetére

    Az alap, hogy az összekészített anyag agyonra tesztelt és vírus ellenőrzött volt... és most is az.

    Nekem olyan volt aki húzta a P1-est amikor mások még azt sem tudták mi az. Minden procija húzva volt.
    Hozzáfért gyári audio CD-khez, szinte mindenhez. Grabbelt mindekinek MP3-ba. Nekem is, de én meg mondom halkan a háttérben kattog. Á kizárt dolog. Mondom ok, de tedd már meg, hogy visszaveszed a P2 proci órajelét, megcsinálsz egy számot és összehasonlítod. AHA, a proci bírta, de nem bírta a ramja. kb. 70 CD-d kellett kidobnia és vagy 200-at újraírnia - aki reklamált. Mindenki azt hitte nála van a gond, mert lassú a gépük, régi, kevés a ram ... egy frászt :) Lehet marhaságot is kiírni meg rosszul is írni.

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • domerator

    veterán

    válasz Top cat #12941 üzenetére

    A CIH vírust egyetlen nap miatt nem kapta el a gépem. :Y Ez több mint 20 éve volt.
    Egy lengyel kolléga szeretett vicces dolgokat küldözgetni. Mikor megkaptam az akkori laposomat (MSI), átvittem egy IT-s barátomhoz, aki kíváncsi volt rá. nagyon tetszett neki és pár dolgot feltett rá hogy könnyítse az életemet (képnézegető, vírusirtó, stb.). Másnap kaptam a lengyeltől egy Urinal nevű vicces animációt, azonnal visított a vírusirtó.
    A slusszpoén: 1-2 nap múlva meeting Münchenben, mellettem a lengyel, bekapcsolta a gépét, az meg csak pörgött fekete képernyővel, mert kicsinálta a vírus (persze tagadta, azt mondta, hogy teljesen más oka van a hibának)

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák