Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz BiP #12719 üzenetére

    Ja ismerősöm szintén így működik. Nettó 280-at keres, és hó végén tőlem kér kölcsön 10ezret. Ok, albérlet, amit ketten fizetnek, haza is jár, diákhitel havi 30.
    De én meg két gyermeket nevelek, segítem édesanyámat, van kocsim is amit tankolok, teszek is félre hátha már lehet menni nyaralni. Kétszer adtam Neki, visszaadta fizu után. Harmadszorra kapott egy A5-ös füzetet, írja fel mit vesz cigi, energiaital, pia, kávé és a hó végén adja össze. Most hó fele van és 23000-nél tart! Talán megérti. Nem kell abbahagyni, de vagy csökkentse normális keretek közé vagy ne kunyizzon.

    [ Szerkesztve ]

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • KROK640

    veterán

    válasz BiP #12719 üzenetére

    Igen, igen, totál ismerem én is ezt a kategóriát. Annyival kiegészítve, hogy az ilyen esténként is megiszik sokszor 2-3 sört, "mert megérdemelem a nehéz nap után" elven.

    Viszont van ennek egy másik oldala is, ha nem csak(!) a fizetéséből él akkor :
    Egy időban anyám elkezdett vegzálni azzal (jó 10+ éve) hogy miért járok péntek és szombat is bulizni? ha nem mennék, akkor jujj milyen rohadt sok maradna a zsebemben, és milyen jó gazdag lennék.
    Hát kipróbáltam és majdnem 2 hónapig sehová sem mentem. Szar volt nagyon, mert persze mehetnékem az volt. A tesztidőszak végén semmivel(!) sem volt a zsebemben több pénz mint előtte. Ennek pedig az volt az oka, hogy mivel nem kellett annyira a pénz, NEMet mondtam olyan fusikra, kis melókra és egyebekre, amiket korábban szemrebbenés nélkül elvállaltam, mert hogy kell a pénz.
    De ez az emberek 90%-ánál nem áll fenn megfigyelésem szerint, mivel ők egyszerűen az alap fizuból verik el ezt a pénzt.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák