Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #11903 üzenetére

    Hát CMOS resettel még nem próbálkoztam. Esetleg frissíthetek Biost (most ránéztem, van egy eggyel újabb), csak mivel a két Bios között pár nap van mindössze és nincs Dual Bios ezen a lapon, ezt lehetőleg erősen hátra venném a sorban.

    habedugom a HDD-t akkor is indul csak sötét képernyő boot helyett. :( Ami külön érdekes, hogy miután lehúzoma HDD-t, az SSD-n lévő Windows soha többet nem képes felállni, előtte meg jól ment. És mindig ezt csinálja, az elmúlt napokban legalább 7-8szor raktam újra- amúgy - teljesen jól működőd Windowsokat ...

    Bios szinten látszanak az eszközök, bár egy-egy ilyen akadás után előfordul, hogy az SSD-t nem látja, akár magában van, akár HDDvel. DVDírót hibátlanul és konstans látja a bios is meg minden, hacsak a HDD van bent, azt is látja, ha csakaz SSD akkor aztis, de ha a kettő egyszerre akkor gond van. Sőt, ha az SSD mellé bármilyen(!) winyó bekerül már gond van. Kábelek cseréje és más SATA portba átdugás sem segített ezen :(

    Sajnos ilyen általad említett SATA kártyát még csak ötletem sincs, hogy honnan szerezzek ... :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák