Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz solena #7399 üzenetére

    Meh, közel sem olyan izgalmas a folytatás, mint amilyen a felvezető volt, de azért, hogy kerek legyen a történet:

    Fk még délelőtt hozta a gépet, mire én délután beértem, addigra Főni kitesztelte, végül táphiba. Kapott egy másik tápot, rendesen bekötöttem, de Főni még hozzáteszi, hogy akkor már pasztázzak meg ganézzam ki rendesen, legalább tutira ne hozzák vissza.

    Már az gyanús lehetett, volna, hogy mikor megfogtam a procihűtőt, hogy kipattintsam a helyéről, lötyögött (legalább megvan, miért kapcsolt ki nekik). Nem gáz, most legalább tényleg frankó lesz - és eltört az a b*zi pöcök, hogy az a link (és még finom voltam)... Rühellem az intel felfogatóját. Elöregszik a műanyag, és kész a baj. Nem gáz, akkor cseréljünk pöcköt, rutinművelet. Bepattintom a helyére, pöckök felsőállásban, raknám fel a hűtőt, de nem megy. Elhajolt egy másik műanyag f*s, jó, rendben, megigazítom, berakom a helyére, és jönne a művelet, hogy akkor lenyom és elfordít. És lötyög. Semmi gáz, nem fogta meg, visszahúz, újra belepróbál, lenyom, fordít, lötyög. Emelném ki, és hallom, hogy pattan a műanyag. Második pöcöktörés. Ekkor már kezdtem felvonni a szemöldököm, hogy link. Kicserélem, ezek után már nem teszem messzire a donor-hűtőt (ezeréves intel gyári, de még jó pöckökkel), és japp. Három pöcök a végeredmény, és ugyan nekem már nem lötyögött, de később Főni is ránézett, neki igen, de azt már ő cserélte.

    Ugyan Fk-val nem kellett találkoznom, és remélem, hogy nem hozzák vissza a gépet. Mert felgyújtom. Fk-val együtt.

    [ Szerkesztve ]

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák