Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    Idejön egy dolgozó és azt mondja (14:10-kor):
    - Szia! Az otthoni laptopomra kellene a Ferkrját felrakni amit a haveromtól kaptam, de sehogy sem sikerül. Csináld már meg, behoztam a gépet. Meg kéne a tréner is. Le tudod szedni netről? Itt hagyom a gépet, jó?
    Néztem rá, aztán az fogalmazódott meg bennem: hát fog a f.szom a játékoddal kínlódni péntek délután amikor amúgy is határidős munkám van! Nem szóltál előre, nem kérdezted ráérek-e, jóformán azt se tudom ki vagy, étkezőben sem bírsz két böfögés között még köszönni sem ha évente kétszer összefutunk. Kifelé már diplomatikusabb voltam:
    - Bocs de én ehhez nem értek!
    - Azt mondták te informatikus vagy! Vagy nem az vagy csak ilyen karbantartó?
    - Inkább csak ilyen karbantartó féle!!! Na megyek mert eldugult a WC!!!
    Majd hónom alá kaptam a frissen összerakott és telepített Ryzen 2600-as gépet és leballagtam az IT terembe a következőért.
    Most már ha a céges gépének lesz baja sem megyek a közelébe...

    Egy haverom jutott eszembe aki elektroműszerész és lehülyézték amikor azt mondta nem tud zenét szerkeszteni.
    "Pedig Te informatikus vagy nem? Az vagyok, de abból is van sok féle... De kérdeznék én is valamit: a vakbeledet egy fogorvossal vagy egy szemésszel vetetnéd ki inkább? Mert hogy orvos mindkettő!!!"

    [ Szerkesztve ]

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák