Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz hobizoli #5614 üzenetére

    Az az i7-2600 simán hozná a felsorolt i5-öket, csak adjatok neki egy SSD-t meg ramot mert ki van éheztetve. :DDD

    5-6GB ram win10_64-nél 1-2 aprósággal nyitva az tök normális egyébként. Nálam tervező progik miatt van 32GB ram egy jó ideje már, és előtte is 16GB-vel mentem 10+ éve, szóval van tapasztalat és nem terül szét benne a win mint ahogy egyesek hiszik.
    Nálam pont ugyanennyit eszik egy chrome pár tabbal, meg pulse vpn társaságában, 5,5GB egész pontosan épp.

    Közben egy ma reggeli némileg ON story is:
    Munkaidő a teljes csapatot nézve: 08:00-17:30
    Kollegina küld egy emailt valamikor este 7-8 magasságában, hogy sürgős feladat.... majd reggel fél8 környékén szintén emailben megkérdezi, hogy kész van-e már, mert ultra sürgős?!
    Megcsináltam amit kért, majd egy kísérőlevél keretében tudattam vele, hogy ha ilyen vágyálmai vannak, akkor minden nap talál telefon végen egy illetőt, akit elér, mert emaileket hobbiból munkaidő leteltével nem olvasgatunk. Szóval vagy értesít, vagy így járt és reggelig megvár... talán megértette, talán nem..... kiderül. Nem új a hölgy, sok sok éve nyomja az ipart.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák