Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz dingdongkng #19963 üzenetére

    Csak az a gond, hogy ez a részletre vásárolgató ember soha nem fog egyenesbe jönni....az életvitele olyan, hogy kereshet bármennyit tisztességgel bejelentve és leadózva...egyszerűen elfolyik a pénze......egy hasonló szituban pedig akarna pl PC-t venni, de amúgy nem engedhetné meg magának..........az ilyeneket hamar lerendezik az "uzsorások"....ott nincs pardon meg nem fizetés. :C :R Magánszemélyként meg főleg nem megyek bele ilyen hiteles meg kölcsönadós dologba.

    Még családon belül sem. Fateromnak se adtam kölcsön az autómat, mert tudom hogy bánik a sajátjával is...hidegen egyből rúgja...durván, padlógáz satufék,padkázások, olajcsere is "ráér"...lemosni kézzel, mindig csak karcolós gépimosó.... ha belepte a hó akkor erőből cirokseprűvel stb stb...úgyhogy hiába morgott, a nagy f@x neki, ment busszal....mégsem volt olyan sürgős semmi hogy ő autókázzon az enyémmel.

    Ráadásul mindig "céges autói" vannak....utoljára egy wartburg volt a nevén 22 évesen....ő nem tudja milyen szervizelni egy autótm vagy műszakira vinni, vagy tankolni és vigyázni rá.......majd ha nyugdijba megy akkor megérzi....
    mondtam neki: zsebből eredetvizsga, műszaki vizsga, olajcsere, vezérlés, gumizni,
    köt. biztositás A0-ban :D meg hát a tankolás..... céges benzinnel én is futkosnék.
    szóval inkább nem kérek semmit és nem is fogadok el semmit....így nem lesz rajtam "fogás" és nekem se kell tartoznom semmivel. jobb az ilyesfajta nyugalom. :) :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák